Kontakta oss

Välkommen att höra av dig till oss! Använd formuläret nedan för allmänna frågor eller använd någon av övriga kontaktvägar för specifika ärenden.

Support

0380-55 65 02
support@jsc.se

Växeln

0380-55 65 00
info@jsc.se

Fakturafrågor

ekonomi@jsc.se

Besöksadress

Lerbacksgatan 13
571 38 Nässjö

VD

Pelle Adelsfield
pelle.adelsfield@jsc.se

Personalansvarig

PJ Olaison
pj.olaison@jsc.se

Försäljningsansvarig

Niklas Swanberg
niklas.swanberg@jsc.se

Kommunikation

Jacob Sundberg
jacob.sundberg@jsc.se

Ekonomiansvarig

Klara Löfqvist
klara.lofqvist@jsc.se

Innovation

Petter Jacobs
petter.jacobs@jsc.se

Alfred Gårdeskog

Alfred Gårdeskog

Anders Lingefelt

Anders Lingefelt

Anders Malm

Anders Malm

0380- 55 65 02
anders.malm@jsc.se

Andreas Johansson

Andreas Johansson

Andreas Lundell

Andreas Lundell

Andreas Lindahl

Andreas Lindahl

Ania Kotze

Ania Kotze

0380-55 65 02
ania.kotze@jsc.se

Anna Palmgren

Anna Palmgren

0380- 55 65 54
anna.palmgren@jsc.se

Christoffer Neese

Christoffer Neese

Christopher Köppen

Christopher Köppen

Dan Jacobsen

Dan Jacobsen

0380-55 65 06
dan.jacobsen@jsc.se

Emanuel Jansson

Emanuel Jansson

Emanuel Gustavsson

Emanuel Gustavsson

Emilia Persdotter

Emilia Persdotter

Emma Friman

Emma Friman

0380- 55 65 44
emma.friman@jsc.se

Eric Ivarsson

Eric Ivarsson

Fredrik Lindeberg

Fredrik Lindeberg

Gustav Hällbom

Gustav Hällbom

Göran Eliasson

Göran Eliasson

Göran Wollsén

Göran Wollsén

0380 – 55 65 42
goran.wollsen@jsc.se

Henrik Ivarsson

Henrik Ivarsson

Jacob Sundberg

Jacob Sundberg

0380-55 65 62
jacob.sundberg@jsc.se

Jakob Brandt

Jakob Brandt

0380-55 65 02
jakob.brandt@jsc.se

Jakob Gill

Jakob Gill

0380-55 65 13
jakob.gill@jsc.se

Johan Andgren

Johan Andgren

0380 – 55 65 29
johan.andgren@jsc.se

Johan Friman

Johan Friman

0380-55 65 77
johan.friman@jsc.se

Johan Jansson

Johan Jansson

Johan Schelin

Johan Schelin

Ken Larsson

Ken Larsson

0380-55 65 37
ken.larsson@jsc.se

Kim Nyhlén

Kim Nyhlén

0380 – 55 65 78
kim.nyhlen@jsc.se

Klara Löfqvist

Klara Löfqvist

Lars Bergström

Lars Bergström

Leif Johansson

Leif Johansson

Linus Karlsson

Linus Karlsson

Magnus Johansson

Magnus Johansson

0380 – 55 65 56
magnus.johansson@jsc.se

Marcus Erlandsson

Marcus Erlandsson

0380 – 55 65 58
marcus.erlandsson@jsc.se

Marcus Nielsen

Marcus Nielsen

Mikael Abdellah

Mikael Abdellah

Mikael Erlandsson

Mikael Erlandsson

Mikael Stålhandske

Mikael Stålhandske

Nader Elselawy

Nader Elselawy

0380 – 55 65 02
nader.elselawy@jsc.se

Nicklas Friman

Nicklas Friman

Niklas Swanberg

Niklas Swanberg

Ola Gustafsson

Ola Gustafsson

0380-55 65 70
ola.gustafsson@jsc.se

Patrik Roos

Patrik Roos

0380-55 65 19
patrik.roos@jsc.se

Pelle Adelsfield

Pelle Adelsfield

Peter Johansson

Peter Johansson

0380 – 55 65 41
peter.johansson@jsc.se

Petter Jacobs

Petter Jacobs

PJ Olaison

PJ Olaison

0380-55 65 45
pj.olaison@jsc.se

Rebecca Jernberg

Rebecca Jernberg

Richard Andersson

Richard Andersson

Richard Sandberg

Richard Sandberg

0380 – 55 65 72
richard.sandberg@jsc.se

Ronnie Ekvall

Ronnie Ekvall

Ruben Romhagen

Ruben Romhagen

Sebastian Nygren

Sebastian Nygren

Stefan Fernström

Stefan Fernström

Stefan Klingvall

Stefan Klingvall

Tommy Grann

Tommy Grann

0380 – 55 65 39
tommy.grann@jsc.se

Tommy Lorentzon

Tommy Lorentzon

51404~|jsc-ikoner~|jsc-27~|

Modern Samarbetsplattform

51404~|jsc-ikoner~|jsc-20~|

Koll 365 Verksamhetsappar

51404~|jsc-ikoner~|jsc-19~|

Kundanpassade lösningar

51404~|jsc-ikoner~|jsc-22~|

Digital PT

51404~|jsc-ikoner~|jsc-24~|

Digital PT för team

51404~|jsc-ikoner~|jsc-25~|

Upplevelserum